"سوجوک"
گوشت فرآوری شده به سبک ترکی
Sujuk ، در واقع یک نوع سوسیس خشک، ادویه دار و تند می باشد ، که پیشینه آن به کشورترکیه مربوط می شود. ترکیبات تشکیل دهنده سوجوک شامل گوشت چرخ کرده (معمولا گوشت گاو) به همراه ادویه جات مخصوص طبیعی می باشد که پس از قرار گرفتن این مخلوط در پوشش سوسیس عمل آوری می شود. تندی این محصول می تواند کم و یا زیاد باشد ولی اغلب این محصول نسبتا شور است و درصد چربی بالایی دارد.
 ١٦:١٩ - 1393/09/08 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

فیله استیک بوقلمون
فیله استیک بوقلمون تهیه شده از سینه و فیله تازه بوقلمون می باشد که با ادویه جات مختلف معطر عمل آوری شده و بعد از فرم دهی درون پوشش خاص بسته بندی شده و پس از دودی شدن عملیات پخت صورت می گیرد و در نهایت آماده مصرف می گردد. این محصول را می توان به عنوان ترکیب اصلی در دستورالعمل انواع پیتزاها ، ساندویچ ها و سالادها مورد استفاده قرار داد. همچنین این محصول را می توان به عنوان یکی از محصولات سلامت “Healthy” معرفی نمود.
 ١٦:١٢ - 1393/09/08 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
جوجه کباب لاری
غذای سنتی لارستان /کباب لاری
کباب لاری یکی از غذاهای لذیذ و معروف ایرانی است که زبان زد عام وخاص می باشد . طعم ویژه کباب لاری به ماست و ادویه به کاربرده شده در فرمولاسیون آن برمی گردد. در لارستان این غذا را برای مهمانان خاص و در زمان جشن ها و اعیاد طبخ می کنند.
 ١٣:٣٣ - 1393/08/26 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
جوجه کباب تندوری
غذای سنتی هندی /کباب تندوری
این کباب غذای سنتی ایالت پنجاب در هند است و در واقع نوعی جوجه کباب هندی است که طعم منحصر به فرد آن مربوط به ترکیب ادویه خاص به کار برده شده در آن می باشد.
 ٠٧:٢٦ - 1393/08/26 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>