اخبار > دریافت تنديس زرين برند محبوب مصرف کنندگان توسط شرکت پروتئین گستر سینا (گوشتیران)


نسخه چاپي    ارسال به دوست

دریافت تنديس زرين برند محبوب مصرف کنندگان توسط شرکت پروتئین گستر سینا (گوشتیران)

 

به گزارش واحد روابط عمومي و تبلیغات شرکت پروتئین گستر سینا ؛ براساس نظرسنجي و آراي اخذ شده از سوی مصرف کنندگان ، واحد گوشتیران موفق به اخذ مقام اول برند محبوب از دیدگاه مشتری و دریافت تنديس زرين این جشنواره شد . 

پس از چهار ماه رقابت میان برندهای حاضر در جشنواره، طی مراسمی با شکوه، برندهای محبوب مبتنی بر نظرسنجی مردمی در سال 1395 معرفی شدند و از مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها تقدیر به عمل آمد. 

مراسم معرفی برندهای محبوب از نگاه مردم با حضور مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها برگزار گردید. این مراسم که یازدهم  مرداد ماه 1395 ، در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید، برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی شدند . در این نظرسنجی گسترده ملی بيش از سیصد و پنجاه و چهار هزار رأی مردمی در 88 گروه کالا/خدمات از طرف مردم دریافت گردید و این شرکت با کسب 21.05 درصد آری توانست در صدر قرار بگیرد .

لذا بر اساس نتایج نظرسنجی، برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شده بودند به عنوان محبوبترین برند معرفی و تندیس زرین برند محبوب را در گروه موردنظر دریافت می نمودند كه در بخش گوشت و پروتئین اين تنديس به شرکت پروتئین گستر سینا ( گوشتیران ) تعلق گرفت.
چهارشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٥

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج